فعال شدن وب سایت

به نظر من یک برنامه نویس شباهت های زیادی به یک شاعر دارد.  چاپ نشدن شعرهای یک شاعر دلیل نمیشه که شعر گفتن را متوقف کنه.

 

اعتیاد به کدنویسی و مطالعه در این زمینه سالهای زیادی از عمرم را به خودش اختصاص داده هر چند این بازه را اگر صرف هر صنعتی و یا مهارتی می کردم بیشتر و بهتر از این میشد. چکار میشه کرد اینم نوعی اعتیاده.

چند سال پیش برای انتشار نظراتم یک سایتی با کاربری وبلاگ برای خودم راه انداخته بودم تا دیگر کوزه گر کمتر در کوزه شکسته آب بخورد ، اما نشد و چند مدتی کوزه گر مذکور اصلا آبی نخورد.

 

تا اینکه تصمیم گرفتم دوباره سایتم را فعال کنم.

ولی اینبار متفاوت. و این تفاوت در انگیزه های نوشتن و نوع نوشته هاست . در این سایت اغلب نظرات شخصی و مطالب آموزشی در کلیه زمینه های مرتبط با برنامه نویسی و اینترنت و کامپیوتر و موبایل و … خواهم نوشت.

 

تا به امروز نتوانسته ام کارهای چند سال قبل خودم را با اشیاق قبول و دوباره استفاده کنم . این شاید از تظر برخی ها ایراد باشد ولی طی کردن قدم های جدید در هر روز از زندگی کاری در طی 13 سال برنامه نویسی ، انتظاراتم را بیشتر کرده و نتوانستم از نسخه قبلی برنامه سایتم استفاده کنم به همین دلیل اینبار از نرم افزار آماده wordpress برای راه اندازی سایت شخصی خودم استفاده کردم.

 

 

نظرات دوستانی که از این سایت ناچیز بازدید می کنند انرژی مرا برای ادامه دو صد چندان می کند بنا بر همین لطفا با ثبت نظرات خود بنده را برای نوشتن مطالب جدیدتر یاری نمایید.

درباره‌ رضا رحیمی

رضا رحیمی
در زندگی‌ام هیچ‌چیز را هیجان‌انگیزتر از آموختن نمی‌دانم . به xp , اسکرام ، تست ، برنامه نویسی ، تدریس ، تجارت های آنلاین و هر آنچه که به اینترنت مربوط می باشد علاقمندم. این سایت محل یادداشت های شخصی بنده می باشد

یک نظر

  1. سلام مهندس
    بسیار خوشحالم که دوباره می تونم از نوشته های شما استفاده کنم
    امیدوارم اینبار سایتتون همیشه پایدار و برقرار باشه
    تشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*