خبرهای خوش این هفته برای زنجانی ها

این هفته ۲ اتفاق خوب برای شهرمان در زمینه IT داشتیم

اول اینکه : مشاور علمی و فناوری رئیس جمهور به اتفاق معاونان و مشاوران معاونت علمی از زنجان بازدید کردند این بازدید در راستای تبدیل زنجان به قطب الکترونیک و آی‌تی کشور می باشد.

 

دکتر روحانی رئیس جمهور محترم در سفر به استان زنجان قول دادند تا زنجان تبدیل به قطب IT کشور شود . این دومین حضور مقامات بلندپایه دولتی برای پیگیری این قول در چندماه گذشته بود  و یا دومین موردی می باشد که بنده مطلع شدم و به احتمال زیاد تعداد آن بیشتر بوده است.

البته نقش عالی و در خور توجه استاندار ، جناب آقای انصاری را در این موضوع نباید فراموش کرد. بنده از نزدیک شاهد توجه ویژه ایشان به صنعت IT بودم.

 

و دومین خبر خوب اینکه آقای فریدون کورنگی مدیر عامل و موسس مپس (سرمایه گذار خطرپذیر) برای برخی هماهنگی ها و ملاقات ها این هفته زنجان می باشند.

 

آقای کورنگی پس از ۳۰ سال زندگی در خارج از ایران و راه اندازی ۷ استارت آپ که منتهی به ۴ پیروزی و ۳ شکست شده بر حسب یک اتفاق و دلیل غیر کاری و خانوادگی به ایران برگشته و مپس را در خانه پدری خود شکل داده است.

قرار است توسط نماینده ایشان در زنجان (آقای آتش نما) تا آخر ماه  میلادی جاری بحث استعداد سنجی زنجان برای ایجاد یک مرکز مپس انجام شود.

از جمله ویژگی های این سرمایه گذار ، به همراه داشتن مربیان مطرح و با تجربه های عالی در سطح شرکت های چند ملیتی و دیدگاه های بین المللی می باشد

 

درباره‌ رضا رحیمی

رضا رحیمی
در زندگی‌ام هیچ‌چیز را هیجان‌انگیزتر از آموختن نمی‌دانم . به xp , اسکرام ، تست ، برنامه نویسی ، تدریس ، تجارت های آنلاین و هر آنچه که به اینترنت مربوط می باشد علاقمندم. این سایت محل یادداشت های شخصی بنده می باشد

یک نظر

  1. زهی خیال باطل .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*