۹۳ هم گذشت

سلام

سلام یکی از بهترین جملات ، برای اولین مطلب سال جدید می تونه باشه.

و اما بعد از سلام ، فرا رسیدن سال جدید و عید باستانی نوروز را همینجا به همه دوستان تبریک عرض می کنم .

امیدوارم سال جدید پرباشد از تغییرات ، تغییراتی برای بهتر بودن ، شاد بودن ، زیبا بودن و موفق بودن و سالی باشد پر از قدم های بزرگ و کوچک در جاده های موفقیت و کامیابی .

 

نوشتن و علی الخصوص خوب نوشتن نیز مانند خیلی از موارد دیگر هنر و علم می خواهد ، افرادی مثل من که بیشتر عمرشان با فشردن دکمه های کیبورد ( اغلب به زبان سی شارپ ) می گذرد کمتر می تونند خوب بنویسند و جملات زیبا و روان بیان کنند. اینو گفتم تا نه فقط برای این پست بلکه برای همه جای این دفترچه که در حال مطالعه آن هستید ضعف های معنایی و نوشتاری و… دیدید تعجب نکنید و خرده نگیرید

 

 آرزو

همه برای دوستان خود در سال جدید آرزوهای زیبایی می کنند من هم آرزو دارم تا در سالی که با سبز شدن درختان خشک آغاز شده شما نیز سبز شوید.

آرزو می کنم زمین که با شروع بهار تغییر کرده و مهربانتر می شود شما نیز مهربانتر شوید. بخشندگی و تغییر را از روی دست زمین و آسمان تقلب کنید .

آرزو می کنم با تغییر هر چند اندک اندک ، زمستان سرد با تاریکی های طولانی را به بهاری سر سبز با روشنایی های مدام تبدیل کنید. تاطبیعت بداند که قدرت ما از درخت و پرنده و زمین و آسمان بیشتر است.

 

 

۹۳

سال ۹۳ برای بنده  بسیار عالی و خوب بود ، خدا یک فرشته آسمانی بهم عطا کرد.

سالی بود که چیزهای زیادی یادگرفتم که در تصمیماتم و رفتارهایم تغییر ایجاد کردند.

سواد اندکم کمی رشد کرد.

تجربیاتم خیلی کمتر از ۳۶۵ روز رشد کرد.

از لحاظ مالی هم سال بهتری نسبت به سال گذشته بود.

 

 

۹۴

دوست داشتم برنامه های زیادی برای سال جدید داشته باشم ، دروغ چرا ، هیچ برنامه خاصی برای سال جدید تا به الان ندارم

هر چند فکر هایی برای تغیراتی در رفتار و کسب و کارم دارم ولی نمیشه به اونها برنامه گفت. امسال قصد دارم تا بیشتر به ۲ مقوله sharepoint و امنیت بیشتر بپردازم.

من یک برنامه نویس هستم فقط همین. این دو مورد بالا هم در همین راستا می باشند .

امسال قصد دارم توانایی خودم را در رابطه با برنامه نویسی با معیارهای جهانی امتحان کنم تا اگر سوادم به اندازه ای بود که بشه ، یک مدرکی از ماکروسافت بگیرم ( البته بجز سوادم ، باید از عهده مخارجش هم بربیام –  مگه یک برنامه نویس توی شهرستان ( جزو محروم ترین شهرهای ایران – هم از لحاظ اقتصاد و توسعه و هم از لحاظ آی تی) چقدر درآمد داره

 

اگر حجم کار اجباری (برای تامین هزینه های زندگی) اجازه بدهد قصد دارم یکی از ایده های قدیمی ام را اجرا کنم .

درباره‌ رضا رحیمی

رضا رحیمی
در زندگی‌ام هیچ‌چیز را هیجان‌انگیزتر از آموختن نمی‌دانم . به xp , اسکرام ، تست ، برنامه نویسی ، تدریس ، تجارت های آنلاین و هر آنچه که به اینترنت مربوط می باشد علاقمندم. این سایت محل یادداشت های شخصی بنده می باشد

۲ نظر

 1. سلام مهندس
  حالتون خوبه ؟
  عیدتون مبارک

  ایشالا سال پر باری پیش رویتان باشد

  ارادتمند شما
  میثم حسینی

 2. سلام
  امیدوارم سال ۹۴ سال خوبی براتون باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*