اولین ارسال من در github

بعد از سالها کد بدرد نخور نوشتن ، بالاخره سر کلاسم در پارک علم و فناوری زنجان به این نتیجه رسیدم که یک تکه کد که ویرایش کرده ام شاید به درد دو سه نفر از بچه های کلاس بخوره .

برای همین کدهای ویرایش شده رو قرار دادم کنار کدهای اساتید برنامه نویسی – در سایت github

 

در چندین مدت گذشته برای استفاده بهینه از scaffolding فایل های مرتبط با قالب های آن را ویرایش کرده و با ساختار پروژه هایم یکی کرده ام.

در این ساختار با اسم گذاری قانونمند برای نوع فیلد ها و دستکاری فایلهای t4 الگویی بدست آمده که code generator از آن استفاده می کند و سرعت تولید کدهای (controller + service + Interface + view) بخش مدیریت یک سایت را در الگوی مورد استفاده من بهبود می دهد.

راهنمایی استفاده از اون رو در کلاس برای دانشجویان ارائه دادم ولی برای روی اینترنت نیز ، انشاءالله بزودی قرار می دهم

 

داشت یادم رفت ، آدرس این فایل ها :

https://github.com/reza-rahimi/MyT4FilesForScaffolding

 

در چندماه اخیر اولین پروژه با angular2 را داشتم

اولین کتابی که ترجمه می کنم را شروع کردم با همکاری یکی از دوستانم به نام شهرام وزیری و فعلا دو فصل آن آماده شده و برای تست دو تن از دوستان به نام های علی حسنی تنها و لیلا کردلو قرار است مطالعه کنند و ایرادات آنرا قبل از انتشار در اینترنت بیابند (این کتاب در سایت ng-book.ir منتشر خواهد شد)

اولین بار اسلایدهایی را در slidershre منتشر کردم.

 

درباره‌ رضا رحیمی

رضا رحیمی
در زندگی‌ام هیچ‌چیز را هیجان‌انگیزتر از آموختن نمی‌دانم . به xp , اسکرام ، تست ، برنامه نویسی ، تدریس ، تجارت های آنلاین و هر آنچه که به اینترنت مربوط می باشد علاقمندم. این سایت محل یادداشت های شخصی بنده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*